mgr Marzena Biernacka
mgr Marzena Biernacka(+ 3000 godz. praktyki)
22 osoby polecają
Ukończone szkolenie terapeutyczne
Termin spotkania może zostać zmieniony bezpłatnie lub anulowany do 24h przed planownaym rozpoczęciem
Jeśli nie jesteś usafysfakcjonowany, zwrócimy Ci pieniądze
Możesz zapłacić kartą płatniczą, lub natychmiastowym przelewem
Nie musisz nic instalować, możesz połączyć się online ze swojej przeglądarki interetowej. Więcej o rozmowach wideo

Główna specjalizacja

DepresjaLękiSamoocenaZwiązki

Może również pomóc z

StresStrachZłośćSmutekRodzicielstwoSamotnośćŻal, cierpienieZaburzenia osobowościTraumaZaburzenia odżywianiaGniew i agresjaPsychosomatykapraca z osobami LGBT+

Wideo wprowadzające

Motto

W pracy z klientem dobieram metody i procedury, które uwzględniają rodzaj i specyfikę trudności klienta i są najbardziej dla niego skuteczne.

Profil i wykształcenie terapeuty

Jestem psychologiem i doświadczonym psychoterapeutą. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par i małżeństw. Pracuję w podejściu integracyjnym, który czerpie z różnych nurtów psychoterapii, dobierając techniki i metody, które będą najskuteczniejsze w pracy z danym klientem. Cechuje mnie otwartość, życzliwość i autentyczność. W mojej pracy koncentruję się również na budowaniu bezpiecznej i empatycznej relacji terapeutycznej, która sprzyja efektywnej pomocy. Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS na kierunku psychologia kliniczna. Ukończyłam 4-letnią Profesjonalną Szkołę Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na oddziałach psychiatrycznych w Szpitalu Tworkowskim oraz w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Odbyłam również wiele szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej, diagnostyki psychologicznej i psychoterapii. Obecnie jestem w trakcie szkolenia Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP.

Certyfikaty i dyplomy

  • Tytuł magistra psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS
  • 4-letnia Profesjonalna Szkoła Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym.
  • Ukończone Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP (2022).
Footer

VisaMastercardGoogle PayApple PayPayPalKlarna