dr Anna  Pajor
dr Anna Pajor(+ 10000 godz. praktyki)
6 osób poleca
Ukończone szkolenie terapeutyczne
Termin spotkania może zostać zmieniony bezpłatnie lub anulowany do 24h przed planownaym rozpoczęciem
Jeśli nie jesteś usafysfakcjonowany, zwrócimy Ci pieniądze
Możesz zapłacić kartą płatniczą, lub natychmiastowym przelewem
Nie musisz nic instalować, możesz połączyć się online ze swojej przeglądarki interetowej. Więcej o rozmowach wideo

Główna specjalizacja

DepresjaLękiZaburzenia osobowościPsychosomatyka

Może również pomóc z

StresStrachZłośćSmutekSamoocenaZwiązkiSamotnośćBezsennośćTraumaNadużycia i przemoc domowaIntymność i seksulanośćZaburzenia odżywianiaMotywacjaGniew i agresjaZmiany życiowe

Motto

"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny." Ernest Hemingway

Profil i wykształcenie terapeuty

W swojej pracy stosuję głównie podejście psychodynamiczne, w zależności od potrzeb integrując je z innymi nurtami, m.in. poznawczo-behawioralnym oraz humanistycznym. Wiem, jak trudne jest dla niektórych osób zgłoszenie się do specjalisty z zakresu zdrowia psychicznego, dlatego w mojej pracy staram się łączyć profesjonalizm z empatią i serdecznym podejściem do pacjentów. Doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach: Poradnia Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu MSWiA w Łodzi, Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Psychoterapii Łódzi, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Klinika Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Dermatochirurgii: kontakt z pacjentami dermatologicznymi oraz prowadzenie zajęć ze studentami w ramach studiów doktoranckich, Współpraca z firmą Vichy w prowadzeniu warsztatów dla farmaceutów: elementy psychodermatologii oraz psychologii pozytywnej, Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna EGO w Łodzi, NZOZ Medycyna Grabieniec w Łodzi, filia nr 2 w Łodzi, Poradnia Zdrowia Psychicznego "Sieradzka" w Łodzi.

Certyfikaty i dyplomy

  • Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk o Wychowaniu, Kierunek: psychologia Specjalność: psychologia zdrowia i kliniczna Praca magisterska: „Postawy wobec miłości u osób homoseksualnych”
  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Klinika Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Dermatochirurgii, Studia doktoranckie. Rozprawa doktorska: „Motywacje poddawania się zabiegom tatuażu, piercingu i innych modyfikacji ciała”
  • Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie Studia podyplomowe: „Podstawy Psychoterapii” oraz „Szczegółowe Problemy Psychoterapii"- uprawnienia prowadzenia psychoterapii pod kierunkiem superwizora od 06.2014.
  • Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku: Szkolenie z zakresu Psychotraumatologii Praktycznej
Footer

VisaMastercardGoogle PayApple PayPayPalKlarna